Reference od mých spokojených klientů

Ing. Pavel Šimek

majitel stavební firmy • potřebujete-li postavit dům, chatu, dílnu, kancelář, obraťte se na něj

"Od roku 2012, kdy jsem založil společnost DŘEVOSTAVBY MY HOME s.r.o., se snažíme jako tým podat klientovi 100% kvalitu a výkon. To by nešlo bez perfektního zázemí, které máme ve službách paní Novákové. Jedině tak se můžeme spolehnout, že naše účetnictví, daně, požadavky legislativy budou vždy v pořádku."
www.drevostavby-myhome.cz

Mgr. Aleš Křížek

majitel firmy zaměřené na recruitment • potřebujete-li spolehlivé zaměstnance, obraťte se na něj

"Na paní Renatu Novákovou jsme se před několika lety obrátili při zakládání pobočky Wallace Myers International v České republice.
Od té doby patří Renata mezi klíčové kolegy našeho týmu. Díky svému přehledu, skvělé znalosti finančního i mzdového účetnictví a schopnosti rychle reagovat na nové požadavky, je pro nás nenahraditelná. Tím nejdůležitějším pro nás je samozřejmě spolehlivost a profesionalita, s jakou vede finance a účetnictví naší pobočky v ČR."
www.wallacemyers.cz

pan Jaroslav Babjak

majitel pracovní agentury • hledáte-li práci nebo naopak zaměstnance, obraťte se na něj

"Se službami vedení účetnictví u paní Novákové jsem moc spokojen. Vždy precizně zpracuje veškerou administrativu spojenou s účetnictvím a ochotně a s úsměvem odpoví na mé dotazy. Včasné zpracování dat a dokladů, včetně všech přehledů a plateb jsou standardem. Spolupráce je bezvadná a můžu jen vřele doporučit!"
www.prosteprace.cz
www.tymara.cz

pan Luboš Dočekal

expert na kovovýrobu a nákladní dopravu • potřebujete-li něco svařit, přikovat, odvézt nebo přivézt, obraťte se na něj

"S paní Novákovou, mojí účetní, spolupracuji již od roku 2016, přičemž musím ocenit znalost a odbornost v daném oboru. Zároveň musím vyzdvihnout vstřícnost, ochotu a flexibilitu. Z mých zkušeností můžu jen doporučit."
www.autodoprava-docekal.cz
www.kovovyroba-docekal.cz

pan Miloš Anděl

expert na zámečnictví a nástrojářství • potřebujete-li šikovného řemeslníka, obraťte se na něj

"Chtěl bych paní Novákové poděkovat za vzorné a vstřícné vedení účetnictví, za maximální péči a dobrou náladu kdykoli zavolám."

MVDr. Lenka Semrádová

veterinární lékařka • potřebujete-li, aby se někdo pečlivě postaral o Vaše domácí mazlíčky, obraťte se na ní

"Spolupráci s paní Novákovou mohu vřele doporučit. Účetnictví mám zpracováno perfektně a včas, je vždy ochotná zodpovědět všechny dotazy a vyhovět všem mým požadavkům."
www.veterina-vsestudy.cz

paní Jana Dudová

majitelka firmy na elektroinstalace • potřebujete-li si na něco posvítit, obraťte se na ní

"Naše firma spolupracuje s paní Novákovou od roku 2016. Zvláště oceňujeme její přátelský a profesionální přístup, spíše než na poskytovatele na ni pohlížíme jako na spolehlivého partnera, který se řádně a včas stará o naše účetnictví, mzdy, daňové a jiné služby. To nám umožňuje uvolnit ty zdroje, které potřebujeme k tomu, abychom se plně zaměřili na naši práci."